Великі зображення

ЕКСТРАКТ ОЛІВНОГО ЛИСТА

Код продукту : 2017


Екстракт оливкового листя Ersağ випускається як добавка до їжі. Екстракт оливкового листя Ersağ не містить наповнювачів і добавок.
Пропоноване застосування: Застосовується шляхом закапування 20 крапель (1 мл) у половину склянки (100 мл) води один раз на день. Перед вживанням збовтувати.
Виробляється відповідно до Кодексу продовольства Туреччини з реєстром бізнесу: TR-20-K-014963
Номер затвердження екстракту оливкового листя Ersağ: 000292-14.01.2016
Екстракт оливкового листя Ersağ був виготовлений у приміщеннях Ersağ як додаткове харчування.
До уваги користувачів: Відповідно до регламенту Міністерства продовольства, сільського господарства та тваринництва Турецького кодексу про харчові продукти та відповідного законодавства, використання таких фраз, як ознаки, захворювання та переваги при просуванні продуктів, вироблених як харчові добавки, заборонено.
Попередження: Споживається як додаткова їжа. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. БАД не замінює нормальне харчування. Зберігати в недоступному для дітей місці. НЕ ДРУГИ. Не застосовується для профілактики та лікування захворювань. Попросіть свого лікаря, якщо ви вагітні або годуєте груддю, або у випадку хвороби чи ліків. Не купуйте пакети зі зламаною захисною стрічкою. Серійний номер - дата виготовлення. Ви можете споживати до терміну придатності. Дата виготовлення та термін придатності вказаний на упаковці.
Попередження: Реклама та реклама, пов’язана з продуктами, переліченими в категорії охорони здоров'я та косметики, повинна містити оманливу, неповну та шкідливу для здоров’я інформацію, зокрема, запобігати, лікувати або лікувати захворювання, які вважаються хворобами та / або мають лікарський характер. Забороняється писати описи товарів, оскільки забороняється включати декларації.
 

частка